Chceli by ste pracovať ako kozmetik/kozmetička? Využite možnosť absolvovať kozmetický kurz u nás v BM Agency a získajte adekvátne poznatky a vzdelanie.

Ako účastník kurzu kozmetiky nadobudnete poznatky z hygieny a epidemiológie, dermatológie. Zoznámite sa s pomôckami a prípravkami, ktoré budete počas svojej práce neustále využívať. Osvojíte si kozmetické poznatky o farbení rias, obočia, úprave obočia, hĺbkovom čistení pleti, depilácii atď.

Akreditácia:

Kurz manikúry je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR

Číslo akreditácie:

3333/2013/57/1

Rozsah:

Celkový rozsah kurzu kozmetiky je 450 vyučovacích hodín.

Požadované vzdelanie:

Minimálne stredoškolské vzdelanie.

Miesto konania kurzu:

Kurz je realizovaný v našich priestoroch na Palackého 11, Trenčín.

Termín konania:

14.07.2017- na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť buď cez online prihlásenie, telefonicky alebo priamo u nás v kancelárii.

Cena kurzu:

Cena celkového kurzu kozmetiky je 1200,- € (možnosť platiť aj na splátky)

Zľavy a podmienky platby:

Pri prihlásení na kurz je potrebné uhradiť zálohu 30,- € na náš účet vedený vo Fio banke: 2800659195/8330 Fio banka, Iban: SK3183300000002800659195, BIC:FIOZSKBAXXX. Do správy pre prijímateľa uveďte svoje meno a názov kurzu.

Obsah kurzu:

Uchádzači kurzu získajú nielen teoretické vedomosti ohľadom hygieny, starostlivosti o pleť, farebnej typológie, ale získajú praktické zručnosti z oblasti starostlivosti o pleť, líčení a ostatných úprav zovňajšku, ktoré využijú vo svojom ďalšom odbornom raste. Taktiež získajú cenné zručnosti v oblasti techník a technológií v oblasti kozmetických úkonov pri odbornej starostlivosti o pleť. To všetko pod odborným vedením našich skúsených lektorov.

Formy kurzu:

  1. denná forma- 6-8 týždňov, so začiatkom výuky ráno.
  2. večerná forma- 12-16 týždňov, so začiatkom vo večerných hodinách.

Ukončenie kurzu:

Kurz sa končí zložením záverečnej skúšky. Skúška má teoretickú a praktickú časť. Teoretická je vo forme ústnej odpovede na vyžrebovanú otázku. Praktická časť je ukážkou praktických zručností, tému ukážky si žrebujete. Po úspešnom absolvovaní skúšky získate osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu s celoštátnou platnosťou.

Školenia SBS s akreditáciou

Kurz opatrovania detí s akreditáciou

Opatrovateľský kurz s akreditáciou